O NAS

Kilka słów o nas

Firma Agencja Finansowo-Ubezpieczeniowa All-Finance z siedzibą w Tychach zostala zarejestrowana w 2011roku. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która dla swoich klientów świadczy wiele usług dodatkowych , pozwalających w jednym miejscu załatwić wiele spraw i tym samym zaoszczędzić czas.

MISJA

Naszym celem jest stałe doskonalenie naszych umiejętności, reagowanie na zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym, pogłębianie naszej wiedzy i zdolność wieloaspektowego działania. Do wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Wyznacza ono nam drogę działania, pozwala zrealizować cel, dając przy tym niemała satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Dlatego można na nas liczyć i liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie do otwarcia firmy przygotowywaliśmy się około 20 lat zbierając doświadczenia w różnych branżach :

Zarządzaniu jakością

z zakresu bhp, ochrony środowiska, systemów oraz standardów zarządzania jakością - TQM ( Total Quality Management – zarządzanie przez jakość)

Ubezpieczeniowej

pracując w multiiagencji ubezpieczeniowej oraz agencji wyłącznej PZU ; zezwolenie z 1997 roku Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 80141/97

Jakości produkcyjnej

zwłaszcza w branży samochodowej - zdobywając certyfikat audytora normy ISO/TS 16949 (specyfikacja techniczna dla dostawców na pierwszy montaż (OE/ OES) w branży motoryzacyjnej, obejmujący wymagania ISO 9001 oraz specyficzne dla branży motoryzacyjnej.

Prawnej

pracując w Biurze Informacyjno-Prawnym w Mysłowicach

Bankowej

pracując dla PKO BP, mBank

Partnerzy